В Білогірській громаді відбувся відкритий футбольний турнір «BILOGIRYA OPEN CUP 2024»

Дата: 30.09.2024 14:54

Справжнє свято футболу відбулося в Білогір’ї минулої суботи на місцевому стадіоні. Про масштаб та рівень турніру може говорити, як кількість учасників (16 команд), так і представництво (Хмельницька, Тернопільська, Рівненська область).

Змагання проводилося у двох вікових категоріях, по вісім команд у кожній. За регламентом усі учасники були розділені по двох групах, де грали за коловою системою. Переможці груп змагалися за звання чемпіона, другі місця за бронзу, 3-4 місця квартетів брали участь у втішних фіналах. Попри статус дитячого турніру, емоції, які вирували на двох футбольних майданчиках, були явно не дитячі.

Вкотре продемонстрували свій високий рівень таланти місцевої ДЮСШ 2014/2015 року народження. Висока конкуренція та сильні суперники не стали перешкодою білогірській команді, яка стала кращою на турнірі, здобувши перемоги у всіх матчах, у фіналі перегравши ровесників з Теофіполя.

Загалом учасники турніру потішили глядачів не тільки цікавою грою, а й результативністю – 34 голи.

Підсумковий розподіл місць у віковій категорії 2014/2015 р.н. виглядає наступним чином:

1. ДЮСШ Білогір'я (кращим гравцем команди став Тимуш Остап) – тренер Левчук Артем;
  2. ДЮСШ Теофіполь;
  3. ФК "VIVA CUP-Хмельницький";
  4. ДЮСШ Ізяслав;
  5. ФА «Зелені леви» Почаїв;
  6. «Star balls» Хмельницький;
  7. ДЮСШ Старокостянтинів;
  8. ДЮФК "Чемпіон" Ланівці.

Не менш запекла боротьба була і у віковій категорії 2016/2017 року народження. Зовсім юні гравці, багато з яких лише другий рік займаються футболом, показали ще вищу результативність – 48 голів, та змогли створити справжню інтригу, в окремих випадках визначаючи переможця в серії післяматчевих пенальті.

На жаль, в цій віковій групі наші таланти не змогли повторити досягнення старшої групи. Втім дві перемоги на турнірі та бажання боротися за кожен м’яч заслуговують не менших аплодисментів.

Підсумковий розподіл місць у віковій категорії 2016/2017 р.н. виглядає наступним чином:

1. ДЮФК "Чемпіон" Ланівці
  2. ДЮСШ Красилів;
  3. Розвазька гімназія;
  4. ФК «Антоніни»;
  5. ДЮСШ Ізяслав;
  6. ДЮСШ Білогір’я (кращим гравцем команди став Мельник Ростислав) тренер – Швець Сергій;
  7. ФА «Зелені леви-2» Почаїв;
  8. ФА «Зелені леви-1» Почаїв.

Загалом, більше ніж чудовий турнір, який подарував справжні емоції та радість дітям, що дуже важливо в цей складний для нашої країни час. Усі учасники були нагороджені пам’ятними кубками та медалями, отримали відзнаку й кращі гравці кожної команди. Також хотілося б подякувати ФОП "Мельник Н.В.", яка для усіх учасників турніру забезпечила смачний перекус у вигляді піци.