З Днем захисника та захисниць України!

Дата: 01.10.2024 08:00

Шановні захисники та захисниці!

Першого жовтня, окрім великого релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці наша країна відзначає одне з найважливіших державних свят, день наших Героїв - День захисників та захисниць України.

Важко переоцінити вашу роль в збереженні української незалежності. Ви не вагаючись стали на захист рідної землі, ризикуючи кожного дня своїм життям. Ваша вірність державі вражає, ваша хоробрість – приклад для наслідування юним поколінням. Щира подяка та низький уклін кожному захиснику та захисниці, які стримують російського окупанта, дають йому відсіч, які роблять все для того, щоб забезпечити мирне небо над Україною.

З нагоди свята хочу привітати та побажати вам міцного здоров’я, незламності духу, мужності та вірних побратимів. Нехай мрія мільйонів українців – мир, здійсниться якомога швидше. Бажаю швидкого повернення до рідних домівок, де на вас, без сумніву, з нетерпінням чекають близькі люди. Зі святом вас, наші захисники!

З повагою,
Білогірський селищний голова