Мітинг до Дня захисників та захисниць України "В єдності наша сила"

Дата: 01.10.2024 17:47

Сьогодні наша країна відзначає День захисників та захисниць України. Свято з присмаком болю... День мужніх, хоробрих українських Героїв, які зупинили російську орду. З іншої сторони - день жалоби, пам'яті за полеглими військовими, які віддали найдорожче - своє життя, заради незалежності України.

З метою вшанувати пам’ять земляків та всіх синів українського народу, які загинули захищаючи рідну землю, на Алеї Слави Білогірської громади відбувся мітинг "В єдності наша сила", який був організований місцевим ЦКІД. Роль захисників в збереженні української державності у своїй промові відзначили селищний голова Василь Мельник та старший офіцер 4 відділу Шепетівського РТЦК та СП Олексій Воробйов. До єдності в боротьбі проти ворога та допомоги ЗСУ закликали представники духовенства: отець Степан Маковський, благочинний УПЦ Олександр Теравський, настоятель парафії отців паллотинів Павло Горай, військовий капелан Андрій Петров.
Завершився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку полеглим Героям.

Вічна пам'ять захисникам!