З Днем працівників освіти!

Дата: 06.10.2024 07:12

Шановні вчителі, педагоги, освітяни!

Щорічно, у першу неділю жовтня, наша країна відзначає День працівників освіти. Цей день – данина вашій нелегкій, але благородній професії, яка вимагає постійного самовдосконалення, витримки та любові до дітей. З цієї нагоди, прийміть від мене щирі слова привітання.

Вашу роботу складно переоцінити, адже саме ви формуєте майбутнє нашого суспільства. Ви не лише навчаєте основам наук, а й виховуєте в серцях дітей людяність, відповідальність і любов до знань. Ви щоденно вкладаєте душу в свою працю, роблячи її джерелом натхнення для молодих поколінь.

В цей день хочу побажати усім причетним до свята міцного здоров'я, радісних миттєвостей та нових професійних досягнень. Бажаю, щоб кожен ваш учень досягнув вершин та став гідним громадянином нашої країни. Безмежної поваги вам від людей, витримки та звісно - мирного неба над Україною.

З повагою,
Білогірський селищний голова