Білогірська громада провела в останню путь бійця ЗСУ - Українця Олександра Михайловича

Дата: 19.10.2024 16:02

Третій рік повномасштабного вторгнення... Україна мужньо протистоїть армії ворога, яка довгий час вважалася другою армією світу. Держава платить надвисоку ціну за свою незалежність - життя кращих синів українського народу.

19 жовтня Білогірська громада провела у засвіти свого земляка - Українця Олександра Михайловича. Життя військового обірвалося тиждень тому, на полі бою, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Нижній Клин Курської області. Сьогодні воїн назавжди повернувся до рідного дому. Повернувся на щиті, як справжній Герой, який не зрадив присязі, віддавши життя. В листопаді Олександру мало виповнитися 35 років...

Провести бійця в останню путь цього суботнього дня прийшли, як небайдужі білогірчани, так і мешканців прилеглих сіл, які встелили квітами увесь шлях до рідного дому загиблого в селі Корниця.

Спочивай з миром, Герою! Вічна пам’ять захиснику! Рідним та близьким воїна щирі слова співчуття.