Перелік питань на розгляд одинадцятої сесії

Дата: 24.01.2019 22:20

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" одинадцята чергова сесія Білогірської селищної ради (ОТГ) сьомого скликання відбудеться 25 січня 2019 року о 10 годині в залі Білогірської школи мистецтв. Відповідне розпорядження підписав Білогірський селищний голова Василь Мельник.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про затвердження програми підвищення якості медичного обслуговування населення Білогірської селищної ради на вторинному рівні – Білогірської центральної районної лікарні на 2019 рік.

2. Про затвердження програми надання фінансової підтримки хворим Білогірської селищної ради нефрологічного профілю на 2019-2021 роки

3. Про затвердження комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Білогірської селищної ради на 2019 – 2023 роки.

4. Про затвердження програми забезпечення заходів щодо проведення призову на строкову військову службу та військової служби за контрактом у Білогірській селищній раді на 2019-2021 роки.

5. Про затвердження програми забезпечення послугами пасажирського автотранспорту жителів Білогірської селищної ради на 2019 рік.

6. Про внесення змін до рішення десятої позачергової сесії від 22.10.2018 року №21-10/2018

7.Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2019 рік

8. Про затвердження передавальних актів

9. Про затвердження актів прийому–передачі майна та товарно-матеріальних цінностей

10. Про зміну назв та затвердження статутів закладів загальної середньої освіти в новій редакції та положень про їх філії.

11. Затвердження мережі закладів освіти.

12. Про закріплення територій обслуговування за закладами середньої освіти Білогірської селищної ради та здійснення обліку дітей.

13. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

14. Про затвердження стратегії розвитку освіти Білогірської селищної ради.

15. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

17. Про надання дозволу (згоди) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

18. Про надання дозволу виконавчому комітету Білогірської селищної ради на розроблення технічних документацій щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

19. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій
із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок
в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20. Про погодження у наданні дозволів на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, які розташовані за межами населеного пункту.

21.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

22.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж та передачу земельних ділянок у постійне користування

24. Про припинення права постійного користування земельними ділянками

25. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою .

26. Про виключення зі складу членів особистого селянського господарства.

27. Про внесення змін до рішень сесій селищної ради.

28. Про передачу земельної ділянки в оренду

29. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою на відведення земельної ділянки

30. Інше