Привітання з Днем Соборності

Дата: 22.01.2019 22:21

Шановні білогірчани!

22 січня наша держава відзначає велике свято — День Соборності України. Саме у цей день, 100 років тому (1919 р) на Софійській площі у Києві на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Тоді українцям не вдалося реалізувати бажаного, однак ця подія стала яскравим прикладом прагнення до національної єдності, адже саме у єдності наша сила.

Державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року. І сьогодні кожен з нас повинен на своєму місці працювати і робити все можливе для зміцнення нашої української держави. На долю нашої країни випало немало труднощів, проте впевнений, що спільними зусиллями, лише в єдності наших дій та соборності душ ми зможемо відбудувати вільну та демократичну, істинно незалежну державу.

Бажаю міцного здоров'я, щастя, миру та непохитної віри у гідне майбутнє рідної громади та України!

Зі святом!

З повагою, голова Білогірської ОТГ Василь Мельник