Дата: 18.01.2019 22:23

Білогірська селищна об’єднана територіальна громада нагадує про те, що з 1 січня 2019 року розпочався етап подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Відповідно до ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи місцевого самоврядування, депутати ОТГ та депутати колишніх Білогірської селищної, Гулівецької, Квітневської, Мокроволянської, Ставищанської, Сивківської та Юрівської сільських рад (до утворення ОТГ), зобов’язані до 1 квітня подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Рекомендуємо заздалегідь перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису для роботи з реєстром.