1 червня відбудеться онлайн-концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1 червня о 12:00 відбудеться онлайн-концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, організований за підтримки Міністерства соціальної політики та проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні».

15:40 29.05.2020

На Летичівщині зник староста села.

На Летичівщині зник мешканець села Ярославка, староста села, Василь Коротут. Наразі до його розшуків долучилися мешканці села та правоохоронці. Він зник 27 травня. Уранці, близько 8:20, вийшов з дому і до цього часу не повернувся.

15:37 29.05.2020

Поліцейські громади інформують

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей інспектор ювенальної превенції Кішан Альбіна спільно з поліцейським офіцером Білогірської об'єднаної громади Гончаруком Михайлом відвідали сім'ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Дітям було вручено іграшки, одяг та смаколики.

13:12 29.05.2020

УВАГА !!!

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину  Білогірське бюро правової допомоги   призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги  і повністю  переходить на надання правових послуг дистанційно.

15:25 27.03.2020